Kołdry antyalergiczne – informacje

Kołdry antyalergiczne to dobra alternatywa dla osób ze skłonnością do alergii.

Z myślą o osobach z problemami alergicznymi oraz astmatycznymi powstały tzw. kołdry antyalergiczne. Co takiego mają kołdry antyalergiczne, czego nie mają inne? Otóż tego typu kołdry cechuje silikonowy wsyp, odkażony bakteriologicznie, co zapobiega reakcjom alergicznym.

Kołdry antyalergiczne – zalety

Wsad kołder antyalergicznych stanowi syntetyczny puch antyalergiczny, który nie tylko zachowuje swój kształt przez lata i ma znakomite właściwości izolacyjne, ale także zapobiega rozwojowi  roztoczy, grzybów czy pleśni. Wszystko to sprawia, że tego typu  kołdry są produktem wysoce cenionym przez klientów.

Kołdry antyalergiczne są produkowane w Polsce, co gwarantuje staranność ich wykonania oraz najwyższą jakość wykorzystywanych do produkcji materiałów.  Jednym z wielu producentów jest firma Kołderka, której produkty cechuje wysoka jakość oraz przystępna cena.

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym.

kołdra antyalergiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>