Haft komputerowy – zalety

Haft komputerowy stał się bardzo popularny w ostatnim  czasie

Haft był kiedyś wykorzystywany głównie do tradycyjnego zdobienia odzieży, od niedawna haft komputerowy służy nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom. Popularne stały się wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe zawierające haft komputerowy. Tutaj ta nowoczesna technologia otwiera drzwi do najbardziej wyszukanych projektów. Obecnie haft komputerowy , dzięki pojawieniu się na rynku nowoczesnych maszyn, jest jedną z najbardziej zaawansowanych i trwałych technik. Nowoczesna technologia daje mnóstwo możliwości, m.in. nanoszenia grafiki i napisów na materiał.

Haft – zalety

Ręcznik haft komputerowyNiekwestionowane zalety haftu to przede wszystkim trwałość i efektowny wygląd. Ponadto haft komputerowy wygląda zawsze jak nowy. W przeciwieństwie do nadruku, haft nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega też wytarciu czy wyblaknięciu podczas prania. Kolejnym elementem, przemawiającym na korzyść haftu jest dowolność wykonania danego projektu. Projekt można wykonać samemu lub zlecić nam jego wykonanie. W przypadku zlecenia nam projektu, wcześniej uzgadniamy szczegóły i po jego ostatecznej akceptacji, wykonujemy. Nici, którymi haftujemy, są wykonane z trwałego jedwabiu poliestrowego. Można je prać nawet w temp. 95 °C oraz prasować w najwyższej temperaturze. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>